Burdasınız     Hakkımızda

 Asil Grup Otogaz,1997 yılında Otogaz işine girmiş ve profesyonel bir alt yapı çalışması yaparak  Otogaz’da Toptan Pazarlama faaliyetine başlamıştır.Kuruluşundan bu güne kadar sektörde yerli ve yabancı pek çok tanınmış markanın distribütörlüğünü alarak iş hacmini genişletmiştir.

 
 Şirketimiz, şu anda Aldesa, Vikars gibi yerli markanın Türkiye Distrübütörlüğünün yanında Prins gibi üstün kalitedeki yabancı markaya ait FSI-TSI OBD’li Sıralı Otogaz Sistemlerinin İç Anadolu ve Karadeniz bölge bayiliği ve Step LPG Tanklarının Türkiye dağıtıcılığını, Otogaz sektörünün ihtiyacı olan her türlü ürünün yedek parçasını ve  hırdavat ürünlerinin pazarlamasını yapmaktadır.

 
 Şirketimiz, sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimli ve yetişmiş kadrosu  ve oluşturduğu araç filosuyla  Ülkemizin her köşesine mal satmakta ve sektörde faaliyet gösteren her müşteriye ulaşmaktadır.

 
 Şirketimiz bu deneyimine Montaj Atölyesi açarak artı bir değer katmayı düşünmüş ve Açtığı Montaj atölyesinde Prins, Vialle, DYMCO, Lovato, Landirenzo, Vikars ve Aldesa  markalarının montajına başlamıştır. 

 
 Ayrıca Şirketimiz adına kurulan internet sitesi (www.asilgrupotogaz.com.) kanalıyla isteyen herkes, satışını yaptığımız ürünlere ulaşabilmekte, fiyat değerlendirmesi yaparak sipariş vermekte ve ödemesini sanal pos üzerinden tek çekim ve taksitli olarak yapabilmektedir. 

 
 Güçlü alt yapısı, geniş bayi ağı, kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden faaliyetini yürüten şirketimiz, Türkiye pazarında etkin bir yere sahip olmuştur. Bundan sonrada müşteri talepleri doğrultusunda politikalarını belirleyerek, ihtiyacı olan herkese, hızlı, kaliteli ve ucuz ürün temin etmek için sektördeki yerini dahada güçlendirerek faaliyetine devam edecektir.

                      Aracınızın marka ve modelini belirtin, aracınız için en uyumlu en performanslı ve en uygun fiyatlı montaj modelini önerelim

Adınız - Soyadınız
Telefon Numaranız
Aracınızın Markası
Aracınızın Modeli